گزارش تصویری//

اجرای طرح رعد سه پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان:در راستای اجرای طرح رعد سه پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بیش از 100 قبضه سلاح از دو باند خشن کشف شد است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز -در راستای اجرای سومین طرح رعد پلیس سیستان و بلوچستان، بیش از ۱۰۰ قبضه سلاح جنگی، دو تن مواد مخدر و تعداد زیادی خودرو کشف و ضبط شد.

عامل اصلی شهادت مامور پلیس در ایرانشهر دستگیر شد

سردار دوستعلی جلیلیان از دستگیری عامل اصلی شهادت استوار دوم «محمد امین الله دادی» از کارکنان یگان تکاوری زهکلوت رودبار جنوب کرمان در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای طرح رعد سه پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بیش از ۱۰۰ قبضه سلاح از دو باند خشن کشف شد است.

استوار دوم الله‌دادی خرداد ۱۳۹۸ شب عید فطر در محدوده دشت جازموریان جنوب کرمان بر اثر درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.

دندانپزشک قلابی در زاهدان دستگیر شد

سردار دوستعلی جلیلیان  در پاسخ به سوال خبرنگارما درخصوص چگونگی فعالیت و دستگیری  پزشک قلابی در حاشیه زاهدان گفت : مأموران پلیس، با اشراف اطلاعاتی و فنی خود شخصی را که بدون داشتن مدرک پزشکی، در یکی از مناطق شهرستان زاهدان در امور دندان پزشکی مداخله می کرده را شناسایی و دستگیری وی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: پس از حصول اطمینان از فعالیت غیر قانونی متهم، ماموران پلیس به محل مورد نظر اعزام و ضمن کشف اقلام پزشکی، متهم به همراه ۲ همدستش که از اتباع بیگانه بودند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد این دندان پزشک قلابی در ۲ محل مختلف در سطح شهر زاهدان با انجام تبلیغات محلی در امور دندان پزشکی مداخله می کرده است.

وی از شهروندان خواست برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.