پروازهای داخلی فرودگاه چابهار – کنارک افزایش یافت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تعداد پروازهای داخلی فرودگاه چابهار- کنارک با توجه به نیاز شهروندان توسط شرکت هواپیمایی ماهان افزایش پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز  – امیر مقدم بیان کرد: ایجاد شرایط خوب برای مسافران و بیشتر کردن سفر سبب شده تا با پیگیری‌های بعمل آمده با هواپیمایی ماهان، سرانجام پروازهای تهران به چابهار و برعکس و تهران به چابهار از مسیر زاهدان به صورت مستمر توسط هواپیمایی ماهان به برنامه پروازی فرودگاه بین‌المللی چابهار- کنارک اضافه شود.

وی بیان کرد: با تعاملات صورت گرفته و با توجه به نیاز مبرم به افزایش پروازهای چابهار، سه پرواز مستقیم از مقصد تهران به چابهار و برعکس و همچنین سه پرواز از مقصد زاهدان به چابهار و برعکس در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته برقرار و در حال پیگیری جهت افزایش تعداد این پروازها هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار ادامه داد: طبق برنامه پروازی ماهان، پروازهای رفت در مسیر تهران به چابهار روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه برقرار خواهد بود.

وی تصریح کرد: پروازها از فرودگاه مهرآباد تهران- چابهار ساعت ۶ صبح، چابهار به زاهدان ساعت ۹، زاهدان – چابهار ساعت ۱۵:۳۰ و چابهار – مهرآباد ساعت ۱۷ انجام می‌شوند.

انتهای خبر/