۱۲۰ خودرو و موتورسیکلت تریل به فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان الحاق شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از الحاق ۱۲۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت تریل عملیاتی در راستای ارتقای احساس امنیت و تقویت گشت‌های انتظامی به فرماندهی این ستاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز- سردار دوستعلی جلیلیان صبح امروز در حاشیه مراسم آئین الحاق ناوگان خودرویی و موتورسیکلت در ستاد انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارکرد: همزمان با دهه امامت و ولایت و توجه ویژه فرمانده انتظامی کل کشور به این استان دومین مرحله از آیین الحاق ناوگان خودرویی و موتورسیکلت به اجرا درآمد.

وی افزود: در این زمینه با هدف ارتقای احساس امنیت برای شهروندان و تقویت گشت‌های انتظامی۸۰ دستگاه خودرو و ۴۰ دستگاه موتور سیکلت تریل عملیاتی به فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان الحاق شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در توصیه‌ای به شهروندان و مردم خواستار آن شد که با توجه به اینکه رویکرد گشتی‌ها برخورد با جرائم خشن، سرقت‌های مسلحانه و به عنف است هرگونه اخبار و موارد سوء امنیتی را بلافاصله با سامانه ۱۱۰ یا مراجعه به نزدیک ترین مقر انتظامی اطلاع رسانی کنند.

وی ادامه داد: به هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت هشدار می دهیم که بدانند سیستان و بلوچستان محل امنی برای آنان نیست و به حکم قانون با آنها برخورد قاطع خواهیم کرد.

انتهای خبر/