دستگیری عامل شهادت مامور پلیس در شهرستان نیکشهر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی شهادت استوار دوم مرتضی خانی بندانی مامور فراجا در شهرستان نیکشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – سردار دوستعلی جلیلیان بیان کرد : فروردین سال ۱۳۹۸ استوار دوم مرتضی خانی بندانی جهت انجام ماموریت در یکی از روستاهای شهرستان نیکشهر توسط گروهک معاند به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی بیان کرد: دستگیری عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تیم رسیدگی کننده به پرونده با تلاش شبانه روزی خود یکی از اشرار مسلح و عامل شهادت شهید خانی بندانی را مورد شناسایی قرار داد و با اقدامات پلیسی ویژه و رصد اطلاعاتی مشخص شد نامبرده یکی از اعضای وابسته به گروهک های معاند هست که در سطح شهرستان نیکشهر فعال است.

وی تصریح کرد: پس از رصد و اقدامات شبانه روزی محل تردد نامبرده در محور مواصلاتی شهرستان نیکشهر شناسایی ضمن هماهنگی و تشریفات قضائی تیم عملیاتی پلیس به محل حضور متهم اعزام و پس از اطمینان از حضور نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه وی دستگیر و خودرو پژو ۴۰۵ آن نیز توقیف شد.

سردار جلیلیان افزود: پلیس با اقتدار در برابر اشرار مسلح کوردل می ایستد و هرگز اجازه نمی دهد تا خون پاک مدافعان امنیت کشور که برای تأمین نظم و امنیت مردم و مرزهای میهن اسلامی جان عزیز خود را فدا می کنند، پایمال شود.

انتهای خبر/