فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: مزدوران دشمن تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مزدوران دشمن تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند گفت: رزمندگان اسلام در نیروهای مسلح با تمام توان و با هوشیاری پای کار دفاع از انقلاب، کشور و ملت ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در حاشیه مراسم تدفین شهید اردشیر خطیبی اظهارداشت: روز گذشته مردانی از این خطه پهلوان پرور به دنیا اعلام کردند که هنوز مردانی در این منطقه حضور دارند که پیرو مکتب اسلام هستند.

وی افزود: عزیزان ما شجاعانه در میدان ایستادند و اثبات کردند که پیرو مکتب اسلام و قرآن هستند؛ مردان شجاعی که مجدد اثبات کردند مردمان این خطه پیرو مکتب امام خمینی رحمت الله علیه هستند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: رزمندگان ما به ویژه این شهید عزیزی که امروز با حضور انبوه مردم ولایتمدار سیستان تشییع شد با تمام توان اعلام کردند که ادامه دهنده مسیر شهید حاج قاسم سلیمانی هستند و مسیر شهدای دهه شصت را ادامه می دهند.

وی تصریح کرد: امروز همه ما با حضور در مراسم این شهید عزیز نشان دادیم که ادامه دهنده مسیر انقلاب و شهدا هستیم.

سردار شفائی تصریح کرد: حرکت ارزشمند دیروز رزمندگان ۲ پیام را به جهان مخابره کرد؛ پیام اول به همه مردم عزیز منطقه سیستان، استان و کشور بود که مدافعان انقلاب اسلامی همچنان با تمام توان پای دفاع از انقلاب ایستاده‌اند و در این راه جان خود را فدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: پیام دوم به دشمنان انقلاب و کشور است؛ پیامی که دشمنان ما باید از این واقعه دریافت کنند این است که شما همچون گذشته سرتان به سنگ خواهد خورد و دسیسه های شما با شکست روبرو خواهد شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: دشمنان ببینند و آگاه باشند که مردم و مدافعان انقلاب ذره‌ای در دفاع از میهن اسلامی کوتاه نخواهند آمد؛ آنها بدانند که پشتوانه انقلاب مردم بصیر آن هستند و در راه دفاع از آن تا آخرین نفس ایستاده‌اند.

وی تاکید کرد: مطمئن باشید که تمامی رزمندگان اسلام در نیروهای مسلح با تمام توان و با هوشیاری پای کار دفاع از انقلاب، کشور و ملت ایستاده‌اند.

سردار شفائی خاطرنشان کرد: مزدوران دشمن که امروز فریب خورده دشمنان هستند بدانند که پایان خیانت تباهی است و تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند.