استاندار سیستان و بلوچستان :

همه مسئولان باید در راستای بهبود معیشت و افزایش سطح درآمدی مردم تلاش کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان یک استان پهناور است، که نیاز به کار مضاعف و شبانه روزی دارد و باید همه مسئولان در راستای توسعه همه جانبه ی استان، بهبود معیشت و افزایش سطوح درآمدی مردم تلاش نمایند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – محمد کرمی شامگاه شنبه در نشست شورای مسکن استان بیان کرد: برنامه ریزی های لازم در زمینه زمان بندی واگذاری اراضی، مهلت ساخت، طراحی و … باید در طرح نهضت ملی مسکن مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

محمد کرمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جذب اعتبارات طرح های عمرانی تصریح کرد: تمام اعتبارات باید جذب و تخصیص یافته و به سرعت در پیشرفت طرحها به کار گرفته شود.

وی در زمینه ورود تجهیزات و ماشین آلات برای پیشبرد طرح ها تاکید کرد: مجموعه گمرک یا هر مجموعه و سازمان دیگری نباید مانع پیشرفت پروژه ها گردد.

استاندار سیستان و بلوچستان در زمینه سرعت بخشی در کارها افزود: با توجه به اینکه میدان عمل، زمین ها و سایر تصمیم گیری ها در داخل استان گرفته می شود، اجازه نخواهیم داد؛ دستورالعمل های غیر بومی سبب کندی در پیشرفت طرح ها شود.

کرمی با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در این دیدار پیرامون تعیین تکلیف معادن غیر فعال تحت نظر ایمیدور تاکید شد و در صورت عدم احیای این معادن از سرمایه گذاران سلب امتیاز خواهیم کرد.

وی بیان کرد: با در اختیار قرار دادن زمین ها برای افزایش ساخت و ساز ها شاهد رونق اقتصادی، افزایش تولید و اشتغال در حوزه صنعت ساختمان خواهیم بود.

انتهای خبر/