تبلور عینی ایثار و فداکاری ملت بزرگ ایران در سوم خرداد رقم خورد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تبلور عینی ایثار و فداکاری ملت بزرگ ایران در سوم خرداد و بازپس گیری خرمشهر عزیز به عنوان پاره تن ایران اسلامی رقم خورد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز _ حامد آرامش با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، بیان کرد: سوم خرداد از روزهای به یادماندنی و پرافتخار تاریخ انقلاب اسلامی است که یاد آن باید به عنوان یکی از نشانه‌های همبستگی و مقاومت مردم در راه حفظ کیان کشور برای همیشه زنده بماند.

وی افزود: رزمندگان دلیر میهن در سوم خرداد به جهانیان این پیام را یادآور شدند که مردم مبارز و خستگی ناپذیر ایران اسلامی با ایمان و توکل به خداوند و با تکیه بر ارزش هایی چون وحدت، غیرت، مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان و مستکبران تا آخرین قطره خون، ایستادگی می‌کنند تا وجبی از این خاک به دست غاصبان و متجاوزان نیفتد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: امروز اگر کشور عزیز ما در برابر سخت ترین تحریم های استکبار جهانی تاب آورده و همچنان شاداب و پرغرور در راه توسعه و پیشرفت قرار دارد، حاصل همان رشادت ها و توانمندی هایی است که در جنگ تحمیلی و آزاد سازی خرمشهر به نمایش گذاشته شد.

آرامش ادامه داد: شهدا سرمایه‌های ارزشمند این کشور هستند که نباید هیچگاه به فراموشی سپرده شوند و وظیفه داریم در هر جایگاهی که هستیم، برای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به خصوص نسل جوان تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/