پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سیستان و بلوچستان به رئیس‌ جمهور منتخب

زاهدان _ سکایی نیوز _ نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی مشترک انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رییس جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند.

به گزارش سکایی نیوز متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب آقای دکتر پزشکیان (زید عزه)

رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران اسلامی

سلام علیکم و رحمه الله

« با احترام و آرزوی توفیق حضرتعالی، ضمن پاسداشت مقام والای شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان گرامی ایشان، بر خود لازم می‌دانیم که اعتماد مردم شریف ایران اسلامی و انتخاب جنابعالی را به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک عرض نماییم.

مردم نجیب و شریف سیستان و بلوچستان همگام با ملت عزیز ایران با شرکت در این انتخابات مهم، گامی دیگر در مسیر دلدادگی به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برداشته و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

امید است که حضرتعالی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران، با عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و استفاده از همه ظرفیت‌ها، نهضت خدمت‌رسانی شروع شده را استمرار و ارتقاء بخشیده و گام‌های مهمی در مسیر پیشرفت و آبادانی استان سیستان و بلوچستان که به تعبیر دقیق مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، «منطقه‌ی انقلاب، منطقه‌ی شهید دادن و منطقه‌ی حرکت در راه خدا است»، بردارید.

اینجانبان ضمن تبریک انتخابات پرشور چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت رشید و بصیر ایران، از درگاه خداوند متعال توفیق خدمتگزاری برای جنابعالی و همکاران محترم و عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستاریم».

 

انتهای خبر/