در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

آغاز المپیاد ورزشی کارگران در سیستان و بلوچستان

رییس هیات ورزش کارگری سیستان و بلوچستان از آغاز المپیاد ورزش کارگران برای اولین بار در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – حسین سعیدیان در اینباره به خبرنگار ما افزود: این المپیاد از امروز اول خرداد با حضور ورزشکاران بانو و آقا با شعار “ورزش، سلامتی، بهره وری” آغاز شد و تا بیستم خرداد ماه نیز ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تکواندو، کاراته، دارت، فوتسال، تنیس روی میز، والیبال، دو و میدانی، طناب کشی، تیراندازی و کبدی از رشته های ورزشی این المپیاد است.

رییس هیات ورزش کارگری سیستان و بلوچستان از ورزش بعنوان مهمترین عامل کار و تولید نام برد و ادامه داد: اگر سرمایه انسانی جامعه کار و تولید با شور، امیدوار و سالم باشد، بهروری و پیشرفت کشور نیز حاصل خواهد شد.

سعیدیان گفت: در هیات ورزش کارگری سیستان و بلوچستان اجرای برنامه های امیدبخش و نشاط آفرین در جامعه کارگری را هدف گذاری کرده ایم و برگزاری اولین المپیاد ورزش کارگران در این راستا است.

وی توسعه ورزش کارگری را برنامه دیگر هیات ورزش کارگری در سیستان و بلوچستان اعلام کرد و افزود: امیدواریم با تغییر نگاه ها به ورزش کارگری و ورود حامیان مالی به این بخش، شاهد اعزام ورزشکاران کارگر استان به رویدادهای ملی و بین المللی باشیم، چرا که این ظرفیت در ورزشکار کارگر وجود دارد و باید از آن حمایت و پشتیبانی لازم صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/