آغاز به کار قرارگاه رسانه‌ای آدینه در سیستان و بلوچستان

زاهدان- سکایی نیوز - رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سیستان و بلوچستان گفت: قرارگاه رسانه‌ای آدینه با هدف استفاده از ظرفیت‌ رسانه‌ها و هم‌افزایی آن‌ها با ائمه جمعه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سکایی نیوز–  نشست هم اندیشی رابطین رسانه دفاتر ائمه جمعه استان با اصحاب رسانه در قالب قرارگاه رسانه‌ای آدینه روز گذشته و همزمان با سالروز شهادت شهید خبرنگار مدافع حرم محسن خزائی برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدرضا ثبوتی رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سیستان و بلوچستان در این نشست عنوان داشت: تبلیغ دین و ارزش‌های معنوی،جهاد تبیین و بیان مطالبات مردم از اقدامات مهم ائمه جمعه است که اصحاب رسانه در انتقال این مفاهیم نقشی تاثیرگذار بر عهده دارند.

 

وی افزود: رسانه‌ها ظرفیت عظیم و اثرگذاری خوبی در سطح جامعه دارند و هم‌افزایی آن‌ها با ائمه جمعه سبب

مطالبه‌گری بیشتر و حل مشکلات مردم استان خواهد بود.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ثبوتی اظهار داشت: امروزه استفاده دقیق و مناسب ائمه جمعه از رسانه‌های مختلف گروهی و فضای مجازی از ضرورت‌هاست.

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سیستان و بلوچستان گفت: ائمه جمعه فرماندهان قرارگاه فرهنگی شهرستان‌ها هستند و تعامل سازنده اصحاب رسانه با آن‌ها سبب تقویت جبهه فکری و فرهنگی جامعه می‌شود.

 

وی ادامه داد: در قالب قرارگاه رسانه‌ای آدینه در نظر داریم تا به تدریج و به صورت مستمر با برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی ضمن ارتقا مهارت‌های رسانه‌ای مسئولان روابط عمومی دفاتر ائمه جمعه استان ارتباط آن‌ها با اصحاب رسانه را برقرار کنیم تا هر یک از تولیدات رسانه‌ای در سطح شهرستان‌ها با هم افزایی اصحاب رسانه در سکوهای انتشار قرار گرفته و جریان سازی خوبی در فضای استان ایجاد کند.

 

همچنین در ابتدای این دیدار علیرضا کیخا مدیرکل صدا و سیمای استان نیز به تبیین نقش رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف جامعه پرداخت و هر یک از اصحاب رسانه و رابطین رسانه‌ای دفاتر ائمه جمعه استان نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

انتهای خبر/