شهید هاشمی ارادت ویژه ای به حضرت زهرا(س) داشت

زاهدان - سکایی نیوز- فرمانده سپاه سلمان گفت: یکی از ویژگی های بارز شهید هاشمی ارادت ویژه به حضرت زهرا سلام الله علیها بود؛ ارادت قلبی ایشان به اهل بیت (ع) برای همه همکارانشان محرز بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سکایی نیوز _ سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری مراسم اولین سالگرد شهید سید حمیدرضا هاشمی در شهر کرمان، بیان کرد: سردار شهید سید حمیدرضا هاشمی تسلط و اشراف عمیق، جامع و کامل به حوزه ماموریت خود داشت.

 

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار نسبت به شرایط ماموریت خود هم در حوزه راهبردی و هم در حوزه تاکتیک شناخت داشت و براساس این شناخت برنامه ریزی می‌کرد.

 

فرمانده سپاه سلمان خاطرنشان کرد: ایشان شجاعت و شهامت لازم جهت بیان نقطه نظر های خود در زمینه ماموریت را به طور کامل داشت؛ یکی از ویژگی های بارز شهید هاشمی ارادت ویژه به حضرت زهرا سلام الله علیها بود؛ ارادت قلبی ایشان به اهل بیت (ع) برای همه همکارانشان محرز بود.

وی افزود: به عنوان یک نقطه قوت او به مردم داری این شهید بزرگوار می‌توان اشاره کرد؛ برای رفع مسائل و مشکلات مردم با همه وجود تلاش و کوشش می کرد.

 

وی مطرح کرد: ایشان علاقه ویژه به همراهان و همکاران خود داشت؛ شهید هاشمی از مردان مردی بود که حکیمانه با همه ظرفیت های که در اختیار داشت در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام برمی‌داشت.

 

فرمانده سپاه سلمان استان عنوان کرد: شهید هاشمی از مردانی بود که در جبهه جنگ امروز از خودش یادگار های ارزشمندی را برجای گذاشت؛ ایشان در حوزه های عملیاتی تجارب ویژه ای داشت و با توجه به استعداد و نبوغی که دارا بود به سرعت در حوزه های اطلاعاتی نیز تسلط پیدا کرد و در این زمینه نقش خود را به خوبی ایفا نمود.

 

انتهای خبر/