در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

پلمپ ۲ رستوران غیربهداشتی در بازار مشترک زاهدان

زاهدان - سکایی نیوز -سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان از پلمپ دو رستوران متخلف و غیربهداشتی در زاهدان خبر داد.

ابوالفضل احمدزاده در گفت وگو با خبرنگار سکایی نیوز گفت:  در ادامه بازدیدهای سرزده از صنوف مرتبط با سلامت غذایی مردم، چندین مرحله از رستوران ها و کبابی های منطقه بازار مشترک زاهدان(میدان کوزه) بازدید بعمل آمد و تذکرات لازم به آنها داده شد.

 

وی افزود: تعداد زیادی از این مراکز به دلایل مختلف تذکرات کتبی گرفتند و آنها نیز متعهد شدند که نسبت به رفع نواقص اقدام کنند که برخی ها اجرا کردند و تعداد دیگری نیز کماکان با همان وضعیت سابق مشغول فعالیت بودند که شب گذشته مجدداً مورد بازدید قرار گرفتند.

 

وی تاکید کرد: در این بازدید دو رستوران متخلف که پیشتر نیز متعهد بر اصلاح رویه کاری خود شده و بی تفاوت بودند به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و دامپزشکی و نداشتن مجوز فعالیت پلمپ و از ادامه فعالیت آنها تا زمان رفع نواقص جلوگیری شد.

 

وی ادامه داد: این روند برای سایر صنوف فعال در این منطقه نیز تداوم خواهد شد و ضرورت دارد تا همه رستوران ها و فروشندگان مستقر در این محدوده نسبت به اخذ مجوز فعالیت و رعایت نکات بهداشتی اقدام کنند.

 

انتهای خبر/