در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

فرایند نام نویسی سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه در سیستان و بلوچستان آغاز شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرایند نام نویسی سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه، گروه های کار و واحدهای نمونه همزمان با سراسر کشور از یکم مهرماه در سیستان و بلوچستان آغاز شد.

خلیل احمد سلامی به خبرنگار سکایی نیوز  اظهار کرد: جشنواره امتنان هر ساله با هدف شناسایی و تکریم نخبگان جامعه کار و تولید و ترویج و تقویت فرهنگ کار در دو مرحله استانی و ملی برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی کارگران، گروه های کار و بنگاه های اقتصادی استان از بخش های مختلف اقتصادی ( صنعت، کشاورزی و خدمات ) می‌توانند از اول مهر تا اول آبان ماه جاری نسبت به ثبت‌نام از طریق پورتال جشنواره امتنان به نشانی http// emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با اشاره به عملکرد مثبت و استقبال جامعه کارگری استان در جشنواره امتنان گفت: در جشنواره سال قبل، آقای ستار بلوچی از مزرعه تولید محصولات گرمسیری و استوایی موفق شد در جمع کارگران نخبه ملی قرار گیرد و افتخار جدیدی را برای جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان به ارمغان آورد و امیدواریم در جشنواره امسال نیز توفیقات خانواده پر تلاش کار و تولید سیستان و بلوچستان در سطح ملی دیده شود.

سلامی با تاکید بر اینکه حمایت از کارگر و کارآفرین وظیفه و رسالت ذاتی مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، ادامه داد: سیستان و بلوچستان سرشار از ظرفیت‌های بالقوه برای سرمایه گذاری و ایجاد شغل است و برای شکوفایی این ظرفیت ها باید همت جهادی و ترویج کار گروهی را مد نظر قرار داد.

وی گفت: امیدواریم با اقدامات بین بخشی، ترویج و گسترش فرهنگ کار و خلاقیت، انگیزه‌بخشی، اعتمادآفرینی و همدلی در جامعه کار و تولید، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار، نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری نخبگان در روند توسعه جامعه و تقویت فعالیت‌های دانش‌بنیان که از اهداف برگزاری جشنواره امتنان است، در سیستان و بلوچستان بیش از گذشته محقق شود.

انتهایبهذ پیام/