روند گزینش دستیار فرمانداران سیستان وبلوچستان در حال اجرا است

دستیار ویژه استاندار در امر مردمی سازی دولت در سیستان وبلوچستان گفت: هنوز هیچ کدام از دستیاران فرمانداران در شهرستان های استان منصوب نشده اند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز –  رضا جعفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دولت سیزدهم و به منظور دخیل کردن مردم در امر تصمیم سازی و تصمیم گیری و اجرا؛ مقرر شد تا تعدادی از جوانان نخبه، انقلابی، مومن و متعهد، متخصص و نام آشنا که از بدنه جامعه بوده و در میان مردم به خوشنامی شهره هستند به عنوان دستیار و به صورت جهادی در کنار فرمانداران هر شهرستان بکار گیری شوند.

وی افزود: این روند در استان سیستان وبلوچستان نیز در حال اجرا می باشد و با توجه به اینکه انتخاب این افراد بسیار مهم و حساس است و باید چهره های جهادی و فعال و دارای اعتبار مردمی معرفی شوند تعدادی از آنها به عنوان گزینه پیشنهادی معرفی شده و مراحل گزینش و تائید صلاحیت آنها برای خدمت و همکاری جهادی با فرمانداری ها در حال انجام است.

به گفته جعفری؛ به دلیل همین حساسیت های موجود تاکنون در هیچ یک از شهرستان های استان گزینه نهایی انتخاب و منصوب نشده است اما با مشورت بزرگان هر منطقه و سوابق فعالیتی جوانان استان که در این ستاد موجود است در حال بررسی و انجام مراحل گزینشی می‌باشند.

دستیار ویژه استاندار تاکید کرد: این امکان وجود دارد در روند گزینش و بررسی سوابق افراد برخی ها به هر دلیل مورد تایید نهایی واقع نشوند و تصمیم گرفته شود که چهره های پویا و با شاخصه های بیشتری معرفی شوند و برخی دیگر نیز در مورد تایید نهایی قرار بگیرند اما آنچه در حال حاضر مسلم است تاکنون در هیچ شهرستانی دستیار فرمانداری معرفی و منصوب نشده است و اگر این مهم اتفاق بیفتد از طریق مجاری رسمی اطلاع رسانی می شود و مردم به شایعات فضای مجازی اهمیت ندهند.

انتهای پیام/