ششمین مرحله از طرح عملیاتی رعد

انهدام ۹ باند سازمان یافته جرائم در سیستان و بلوچستان/ دستگیری ۲۳۴۴ متهم

زاهدان _ سکایی نیوز _ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای 48 ساعته ششمین مرحله طرح رعد با انهدام 9 باند سازمان یافته جرائم و دستگیری 2344 نفر متهم در اجرای این طرح خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سکایی نیوز ، سردار “دوستعلی جلیلیان” فرمانده انتظامی استان از اجرای ۴۸ ساعته ششمین مرحله از طرح عملیاتی رعد با هدف برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی و ضربه زدن به کانون جرایم در سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار کرد: این طرح پس از کار اطلاعاتی و عملیاتی متعدد و منسجم در اقصی نقاط استان توسط مأموران جان بر کف پلیس به انجام رسید.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در اجرای این طرح ۲۳۴۴ متهم دستگیر، ۹ باند سازمان یافته انواع جرائم متلاشی شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به جلوگیری از ورود اتباع بیگانه به کشور، گفت: پلیس استان در اجرای این طرح با اشراف اطلاعاتی موفق شدند تعداد ۱۷۰۸ نفر از مترددین غیرمجاز را که از مرز گذر کرده و وارد کشور شده بودند را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: مقدار دو تن و ۱۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف و در این رابطه ۱۳ قاچاقچی دستگیر و ۴۰ خرده فروش حرفه‌ای مواد مخدر در این طرح دستگیر شدند.

سردار جلیلیان گفت: ارزش اموال مکشوفه این طرح بیش از ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی از تداوم طرح‌های عملیاتی و ضربتی و فوریتی پلیس در سیستان و بلوچستان خبر داد و تأکید کرد: طرح‌های عملیاتی در جهت برقراری نظم و امنیت و آرامش شهروندان اجرا خواهد شد، تمام تلاش ما این است که احساس امنیت در جای جای استان حاکم شود.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان باید بدانند که این استان جای امنی برای آن‌ها نیست و قاطعانه و به حکم قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

انتهای خبر/