۱۱۱ متقاضی زمین ویژه قانون جوانی جمعیت در سیستان و بلوچستان نام‌نویسی کردند

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۱۱۱ نفر در محدوده شهرهای زیر پوشش این اداره‌کل برای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در سامانه طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس http//:saman.mrud.ir نام‌نویسی کردند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیور به نقل از راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان  – ابوالفضل مهدیار با بیان اینکه شهرستان‌های زابل، زهک، هیرمند، هامون، نیمروز، میرجاوه و تفتان در شمال سیستان و بلوچستان مشمول جوانی جمعیت در طرح نهضت ملی مسکن می‌شوند، گفت : شرط فرم ج سبز در قانون جوانی جمعیت برای این خانواده ها برداشته شده و همه خانواده های شهرهای ذکر شده که شناسنامه و تاریخ تولد فرزند سوم و بالاتر آنها از ۲۴ آبان سال ۱۴۰۰ باشد مشمول این طرح هستند که می توانند در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن ثبت نام کنند.

 

وی ادامه داد: در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، این اداره‌کل آماده واگذاری زمین رایگان به هر تعداد که واجدین شرایط در هفت شهر ذکر شده استان سکونت دارند است تا سهم کوچکی در روند رشد جمعیت را عهده‌دار باشد.

 

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: اراضی فوق دارای ارزش افزوده خوبی است و در جهت ساخت و ساز منازل متقاضیان۵۵۰ میلیون وام مسکن نیز پرداخت خواهد شد.

 

وی خاطر نشان کرد: در نخستین مرحله، به ثبت نام شدگان در طرح مذکور اراضی بصورت انفرادی بمناسبت اعیاد قربان تا غدیر اراضی واگذار می گردد.

 

انتهای خبر/