صرفه جویی تنها راهکار مهار مشکلات کمبود حامل های انرژی است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط موجود در زمینه زیرساخت و جغرافیایی کشور، تنها راهکار عبور از شرایط سخت و مهار مشکلات ناشی از کمبود حامل های انرژی و منابع آبی صرفه جویی است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی صبح امروز در جمع بسیجیان و پاسداران این استان ضمن بیان تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر ، بیان کرد: اهمیت صرفه جویی و پرهیز از اصراف از مهم ترین آموزه های دینی ما می باشد و از طرف دیگر نیز یکی از ضرورت های امروز جامعه است.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود در زمینه زیرساخت و جغرافیایی کشور، تنها راهکار عبور از شرایط سخت و مهار مشکلات ناشی از کمبود حامل های انرژی و منابع آبی صرفه جویی است.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: صرفه جویی به معنای کم مصرف کردن نیست بلکه معنای آن درست مصرف کردن و به اندازه نیاز مصرف کردن است.

شفائی تصریح کرد: صرفه جویی در برخی حامل های انرژی همچون برق و آب از ضروریات موکد شرایط امروز است.

وی افزود: صرفه جویی در زمینه برق و آب هم در زندگی سازمانی و هم در زندگی فردی باید مورد توجه ویژه همه ماقرار گیرد.

فرمانده سپاه سلمان افزود: تعمیم دادن همین مسئله یعنی صرفه جویی به جامعه از طریق تبیین و توجیه دیگران نیز وظیفه همه ما است.

شفائی در پایان خاطرنشان کرد: صرفه جویی در مصرف آب به عنوان حیاتی ترین موضوعی که بشر به آن نیاز دارد با توجه به جغرافیای ایران بسیار بااهمیت می باشد و با درست مصرف کردن آن می تواند کمکی بزرگ در ذخیره انرژی باشد.

انتهای خبر/