استاندار سیستان و بلوچستان:

مسوولان بدانند؛ کار نشدنی حتی در سخت‌ترین پروژه‌ها وجود ندارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:مسوولان بدانند؛ کار نشدنی حتی در سخت‌ترین پروژه‌ها وجود ندارد، ولی باید اراده‌تان را قوی کنید.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – محمد کرمی در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار زاهدان ،گفت : آینده نگری در انجام پروژه‌های شهری مورد توجه مسوولان قرار گیرد و در اجرای طرح‌ها باید حداقل بازه زمانی ۱۰ ساله را مدنظر قرار دهند.

وی بیان کرد: با تغییر نگاه‌ در انجام کارها باید به توانایی و مشارکت مردم در کارها بویژه مسائل شهری توجه داشته باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به کارهای انجام شده در حوزه عمرانی شهرداری زاهدان تصریح کرد: اقداماتی که صورت گرفته با توجه به جمعیت شهر زاهدان که در حال رشد نیز هست، کافی نیست.

وی تاکید کرد: مسوولان بدانند؛ کار نشدنی حتی در سخت‌ترین پروژه‌ها وجود ندارد، ولی باید اراده‌تان را قوی کنید.

کرمی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان افزود: با برنامه‌ریزی می‌توانیم از ظرفیت اوقات فراغت نوجوانان در ایام تابستان در اجرای طرح‌های زیباسازی فضای شهری استفاده کنیم.

وی خطاب به شهردار و مدیران شهرداری زاهدان بیان کرد: از ظرفیت دانشجویان دانشگاه هنر در پروژه‌های مبلمان شهری بهره گرفته شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به عدم آگاهی مردم نسبت به خدمات ارائه شده تصریح کرد: در زمینه خدماتی که به مردم ارائه می‌شود، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی عمومی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه برخی از بازرسان استانداری با عنوان ارباب رجوع به ادارات مراجعه می‌کنند، اذعان کرد: متاسفانه این بازرسان شاهد عدم حضور برخی از کارمندان در محل کارشان بوده‌اند.

کرمی با تاکید بر جدیت در پیگیری طرح‌ها بیان کرد: در واگذاری و اجرای پروژه‌ها باید زمانبندی طرح مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اهمیت موضوع مبلمان شهری گفت: ساخت و نصب المان های شهری باید بر مبنای علم، دانش، مطالعه و بررسی دقیق انجام شود.

انتهای خبر/