معاون استاندار سیستان و بلوچستان:‌

هشدارهای لازم به مدیران کم کار و خسته داده شده است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مردم فهیم شهرستان فنوج الگوی وحدت عملی در حوزه‌های اجتماعی و مذهبی هستند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – رضا شریفی شامگاه دوشنبه در جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فنوج بیان کرد : همه مسئولان، مدیران و روسای مجموعه ها بابت کمبودها و قصورهای موجود از مردم فنوج باید عذرخواهی بکنند و برای جبران کاستی‌ها و کمبودها تلاش نمایند.

وی بیان کرد: باید با توجه به برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته در جهت برداشتن گام‌های مثبت در راه خدمت به مردم تلاش کرد.

وی افزود: استان سیستان و بلوچستان مردمان خوب، قدرشناس، فهیم و بصیری دارد، که فرق بین ادعا و عمل راتشخیص می‌دهند بنابراین باید از مرحله شعار عبور کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مردم و مسئولان همه با هم با اولویت بندی و هم افزایی در جهت تحقق سند آمایش و سند تحول شهرستان فنوج تلاش کنند که نتیجه مطلوب حاصل گردد.

وی با اشاره به وقایع سال گذشته اذعان کرد:  مردمان شهرستان فنوج در دام دشمنان تفرقه افکن گرفتار نشدند و مثل دیگر مردمان استان نشان دادند که توانایی حل گره‌های ذهنی را دارند.

وی افزود: با توجه به پتانسیل شهرستان فنوج و  معادن بی نظیری که دارد یک شهرستان غنی است که باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

رضا شریفی با اشاره به کارهای بزرگی که برای توسعه استان صورت گرفته تصریح کرد: البته کم‌کاری هایی در برخی زمینه‌ها بوده، که با کار میدانی، جهادی و هم افزایی این کمبودها و  کم‌کاری‌ها باید جبران شود.

وی بیان داشت: هشدارهای لازم به مدیران کم کار و خسته داده شده و قطعاً تیم مدیریتی موجود جای چنین مدیرانی نیست و مسئولان باید شبانه روز تلاش نمایند.

وی گفت: تیم مدیریتی جدید در استان به ریاست استاندار محترم سیستان و بلوچستان به گونه‌ای طراحی شده که با تحرک و پویایی که در استان شکل گرفته همسو باشند.

همچنین طی حکمی از سوی محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان؛ محمد شعیب عارفی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فنوج منصوب شد.

پیش از این محمد یونس حقانی تصدی سمت سرپرستی فرمانداری شهرستان فنوج را برعهده داشته است.

انتهای خبر/