راه‌اندازی کمپین “خبر خوش و امید آفرین” در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: بسیج رسانه استان با هدف انتشار خبر خوب و ارتقای فرهنگ مثبت در جامعه کمپین "خبر خوش و امیدآفرین" را در قالب ترویج ایده‌های سازنده و بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی منطقه راه‌اندازی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – پوریا یاسینی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر انتشار اخبار خوب و تزریق امید و نشاط به جامعه گفت : بسیج رسانه سیستان و بلوچستان با استفاده از فرمایشات مقام معظم رهبری، قصد دارد تا با انتشار خبر خوب، به ترویج فرهنگ پایدار و سازنده در جامعه کمک کند.

وی افزود: جامعه رسانه سیستان و بلوچستان می‌توانند تا پایان مرداد با تولید اخبار خوب و امید آفرین در این کمپین شرکت‌ کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: این کمپین با هدف گفتمان‌سازی پیرامون اخبار امیدآفرین در رسانه‌ها ایجاد شده و سعی داریم تا وسعت انتشار این اخبار را از رسانه‌های مرجع و کشوری تا لایه‌های رسانه‌های محلی بسط و گسترش دهیم.

وی خاطر نشان کرد: بدون شک فراگیر شدن کمپین «خبر خوش و امید آفرین » می‌تواند بخش مهمتری از مرجعیت رسانه را به رسانه‌های داخلی سوق دهد، بنابراین این کمپین از اهمیت دوچندانی برخوردار است، در این راستا از تمامی رسانه‌ها دعوت به عمل می‌آید تا به این کمپین رسانه‌ای محلق شوند.

انتهای خبر/