در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

فرآیند هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر سیستان و بلوچستان آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز فرآیند بروزرسانی مدارک تعاونی ها و بارگذاری در سامانه هوشمند برای شرکت در هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز- حامد آرامش در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این خبر گفت: فرآیند بروز رسانی مدارک و مستندات و بارگذاری آن‌ها در سامانه هوشمند بخش تعاون برای شرکت در هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر آغاز شد.

حامد آرامش اظهار داشت: به منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق و برتر در سطوح استانی و ملی برای معرفی الگو‌های برتر تعاونی به مخاطبین بخش تعاونی وفراهم کردن زمینه‌ای برای تشویق تعاونی‌ها به تلاش برای بهبود و ارتقای حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف کسب و کار، “هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ” همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار می‌ شود.

وی افزود: در مرحله اول این فرایند، تعاونگران متقاضی حضور در این رویداد بزرگ ترویج بخش تعاون می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع بخش تعاون به نشانی www.taavoni.mcls.gov.ir نسبت به بروز رسانی مدارک و مستندات و بارگذاری آن‌ها شامل مجامع، صورت‌های مالی ” نسخه کامل صورت‌های مالی همراه با یادداشت‌های توضیحی “، شاغلین، برند، صادرات و … تا ۱۹ خرداد سال جاری اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان ادامه داد: پس از این مرحله، کار پایش و صحت سنجی و بازدید میدانی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

آرامش گفت: آیین تجلیل از تعاونی‌های برتر استانی و ملی، شهریور ماه امسال همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/