معاون استاندار: قابلیت های استان با افزایش تعداد سرمایه گذاران به فعلیت می رسد

زاهدان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: باتوجه به فعالیت های خوب عمرانی انجام شده در سالیان اخیر و ارتقاء شاخص های عمرانی و زیر ساختی، تعداد متقاضیان سرمایه گذاری در استان افزایش یافته و در حال حاضر ضرورت به روزرسانی ضوابط و دستورالعمل ها در جهت پیشرفت استان و جذب بیشتر متقاضیان و به فعلیت رسیدن قابلیت‌های استان الزامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سکایی نیوز– منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک اظهار داشت: در حال حاضر متقاضیان بی شماری برای ایجاد و توسعه واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی وجود دارد که نیاز است پیگیری های لازم توسط متولیان امر در خصوص اصلاح و بازبینی محدوده، حریم و فاصله این واحد ها با شهرها و روستاها با توجه به آلایندگی هایی که ایجاد می کند، انجام شود.

 

وی ادامه داد: امروزه در راستای توسعه و ارتقاء تولیدات و صنایع و همچنین حفظ محیط زیست و رفع آلاینده ها، فناوری های جدیدی به راحتی در دسترس متقاضیان قرار گرفته که ضروری است متقاضیان، این علوم و فنون را در خطوط تولیدی خود عملیاتی کنند.

 

گفتنی است؛ در جلسه امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک ۱۰ دستور کار مورد تبادل نظر قرار گرفت که از این تعداد ۸ پیشنهاد تصویب و ۲ دستور کار دیگر جهت بازبینی مجدد به کمیته های مرتبط ارجاع داده شد.

 

انتهای خبر/