انقلاب اسلامی ادامه راه و مکتب حسینی است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ادامه راه و مکتب حسینی هست و امروز شاهدیم که همه دشمنان برای دشمنی با این انقلاب جمع شدند اما از اینکه این انقلاب اراده الهی است غافل‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – محمد کرمی روز شنبه در آئین گرامیداشت نخستین قیام به خونخواهی امام حسین (ع) که در مصلی المهدی (عح) شهرستان زابل برگزار شد، گفت : هر صحنه‌ای از کربلا و زندگی امام حسین (ع) نشان از اوج عشق و دلدادگی به خداوند است و واقعه کربلا نیز تفسیر قرآن کریم بود.

وی افزود: امام حسین علیه السلام برای اجرای فرمان الهی، پیاده کردن اسلام عزیز، نجات بشریت و اجرای عدالت به میدان آمد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: هیچ یک از ضربه های دشمن ذره‌ای در اراده امام حسین علیه السلام تاثیر نداشت.

وی اذعان کرد: مراسم عزای امام حسین علیه السلام با سایر مناسبت ها بسیار متفاوت هست و علت آن هم وجود عشق الهی در قیام حسینی است چراکه تجلی فرمان الهی در این واقعه دیده می‌شود.

کرمی خاطرنشان کرد: امام حسین علیه السلام در آن شرایط سخت برای مردم قرآن تلاوت می‌کردند و راه و رسم دین مبین اسلام را یادآوری کردند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ادامه راه و مکتب حسینی است و امروز شاهدیم که همه دشمنان برای دشمنی با این انقلاب جمع شدند اما از اینکه این انقلاب اراده الهی است غافل‌اند.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مسوولیت ها گذرا هستند و باید خداوند را بر اعمال خود ناظر ببینیم، ادامه داد: امروز ما مسوولیت داریم و باید با تمام وجود کار انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه دولت قطعا آب آشامیدنی منطقه سیستان را تأمین می کند، خاطرنشان کرد: تامین آب سیستان از چند طریق در حال پیگیری است تا به آب آشامیدنی پایدار دست پیدا کنیم.

انتهای خبر/