اطلاع رسانی صادقانه به مردم و همراه کردن آنها بهترین مصداق جهاد تبیین است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اطلاع رسانی صادقانه و روراستی با مردم و همراه کردن آنها بهترین مصداق جهاد تبیین است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز– رضا شریفی در نشست جهاد تبیین ویژه معاونان و روسای ادارات بنیاد شهید سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب به مسوولان، بهترین مصداق جهاد تبیین این است که با مردم صادق و روراست باشید و مردم را با خود همراه کنید.
وی افزود: صداقت و روراستی با مردم، رضایتمندی و امید به آینده حلقه‌های یک زنجیرند که باید به عنوان یک فرآیند در برنامه کاری مسوولان قرار گیرد.

این مسوول گفت: از میان تمام متغیرها و گزاره‌ها و مهندسی معکوسی که دشمن علیه نظام اجرا کرده، بحث جنگ نرم که به دنبال القای ناامیدی در مردم هست از همه حربه‌های دشمن پیچیده‌تر و خطرناک تر است.

وی افزود: دشمن تمام نقاط قوت نظام، تهدیدها و فرصت‌ها و مزیت‌های راهبردی ما را احصاء و بررسی کرده است.

شریفی ادامه داد: معاندان دلایل ایجاد انقلاب و بقاء و استمرار و حفظ نظام را بررسی کرده‌اند و منطقه به منطقه و قوم به قوم موارد را مورد بررسی قراردادند تا از تمام این ابزارها استفاده و افکار را مهندسی کنند.

وی بیان کرد: اکنون نیز بر اساس گزارشات مستند در حوزه نرم‌افزاری، حوزه گفتمانی و تمدنی توسط دشمن مهندسی معکوس می‌شویم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در اتاق‌های فکر دشمن به صورت روزانه و فصلی وضعیت جمهوری اسلامی ایران و اینکه در چه وضعیتی قرار داریم بررسی می‌شود و خروجی تمام این‌ها و فتنه‌هایی که در سال‌های گذشته رقم زدند به این نتیجه رسیدند که انقلاب اسلامی را با اقدام سخت نمی‌توانند متوقف کنند بنابراین بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی و کانال‌ها سرمایه‌گذاری کردند و همچنان هم سرمایه‌گذاری می‌کنند تا بتوانند بر افکار مردم تاثیر بگذارند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار محرم و صفر در زنده نگه داشتن اسلام و تلاش دشمن برای ایجاد شبهه افکنی در این مزیت راهبردی افزود: دشمن ساختارشکنی در برگزاری مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا را از جمله پوشیدن لباس سفید، کشف حجاب هیاتی، طراحی نوحه‌ها با تلفیق موسیقی رپ و مسائلی این چنینی را در برنامه کاری قرار داد اما علی رغم همه تهدیدات، مراسم باشکوه و پرافتخار برگزار شد.

شریفی خاطر نشان کرد: دشمن از پای نخواهد نشست چرا که بر این باور است که به صورت نرم و آرام آرام باید ضربه بزند تا انحراف معیار شکل بگیرد و در دراز مدت به اهداف خود برسد از همین رو ما باید بسیار هوشیار باشیم.

انتهای پیام/