سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ انقلاب است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی و نماد پیروزی جبهه حق بر باطل است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز آغاز عملیات بیت المقدس صبح امروز در زاهدان برگزار شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) در این مراسم اظهار داشت: هر ملتی بدون استثنا وقتی به تاریخ کشور خود نگاه می‌کند در تاریخ کشورش هم تلخ کامی و هم شیرینی را مشاهده می‌کند، ما هنوز که هنوز است وقتی قرارداد ترکمنچای به گوشمان می‌رسد کاممان تلخ می‌شود و به خود می‌گوییم، چرا نتوانستیم کشورمان را حفظ کنیم.

سردار غلامحسین غیب‌پرور گفت: انقلاب اسلامی واقعه بزرگی در طول تاریخ ایران اسلامی است، دشمنان می‌خواهند با هجمه‌های مختلف به انقلاب اسلامی خدشه وارد کنند.

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما باید هوشیار باشند فضای مجازی قتلگاه جوانان ماست، مردم سیستان و بلوچستان، شلمچه، فلسطین و یمن انسان‌های پاک نهادی هستند که برای دفاع از دین تمام وقت قیام کردند.

سردار غیب‌پرور گفت: خرمشهر نقطه عطف انقلاب اسلامی و تجلی همه خوبی های یک ملت است.

سردار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی است و نماد پیروزی جبهه حق بر باطل است.

وی بیان کرد: خیر مقدم خالصانه دارم خدمت همه شما عزیزانی که در این برنامه شرکت کرده اید. سوم خرداد یادآور خاطرات زرین و پر افتخار دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است که برکات بسیار زیادی را برای کشور به ارمغان آورد.

سردار شفائی تاکید کرد: سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بود که مسیر جنگ و مسیر ملت و کشور را بیش از پیش به سمت خودباوری و اتکاء به خداوند سوق داد.

وی افزود: سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی است و نماد پیروزی جبهه حق بر باطل است. شفائی در پایان خاطرنشان کرد: سوم خرداد نماد قدرت الهی است و برای همگان نشان داد که خواب دشمن در نابودی انقلاب اسلامی تعبیر نخواهد شد.

 

انتهای پیام/