سرپرست جدید فرمانداری قصرقند معرفی شد

احمدرضا هاشمزهی طی مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان و بزرگان به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – احمدرضا هاشمزهی صبح امروز طی مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان و بزرگان به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند معرفی شد. پیش از این مرتضی سایگانی این مسئولیت را بر عهده داشت.

رضا شریفی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قصرقند با اشاره به سالروز حماسه سوم خرداد اظهار داشت : برای حفظ این آب و خاک شاهد فداکاری ها، رشادت‌ها و جانفشانی های فرزندان برومند ایران زمین بوده ایم.

وی با اشاره به نقشه دشمنان بیان داشت: باید بیش از هر زمان دیگری در کنارهم، همدل، همزبان صرف نظر از اختلاف سلیقه ها در جهت رشد و تعالی منطقه اقدام کنید.

وی با اشاره به حوادث اخیر که در استان اتفاق افتاد اذعان کرد: با هوشیاری و بصیرت مردم، نخبگان، ریش سفیدان و معتمدین استان نقشه دشمنان بار دیگر خنثی شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به جنگ ترکیبی، ادراکی شناختی و هیبریتی که همه این‌ها در یک بسته علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی شد بود، افزود: دشمنان با توجه به تعصب‌های قومی و مذهبی در حوادث اخیر در جهت تجزیه ایران برنامه‌ریزی کرده بودند.

شریفی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: هدف اصلی دشمنان جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: دشمنان ایران دوست ندارند ملت ایران پیشرفت نمایند، ولی شاهد پیشرفت ملت ایران در اوج تحریم‌ها در همه ابعاد مختلف علمی، اجتماعی، اقتصادی و .‌‌.. هستند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران ابر قدرت بلامنازع منطقه است و همه دشمنان به دنبال منزوی نمودن ایران هستند.

وی افزود: ما قدردان مردم، نخبگان و ریش سفیدان که اینگونه صبورانه و نجیبانه در کنار مسئولان منصفانه هم کاستی ها و هم خدمات و پیشرفت‌هایی که صورت گرفته را بیان می‌کنند، هستیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان به لزوم توسعه شهرستان قصرقند با استفاده از ظرفیت های راهبردی در حوزه بهداشت و درمان، آب و کشاورزی تاکید نمود.

وی تاکید کرد: مسئله بومی و غیربومی، و طایفه گری که از بعضی تریبون‌ها و رسانه ها مطرح می‌گردد، به نفع ملت ایران نیست بلکه باید دولت و ملت در کنار هم بیش از گذشته کمبودها را جبران نمایند.

وی بیان داشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولان در این برهه حساس از تاریخ باید با تمام توان در راه خدمت، جهاد خدمت و هم جهاد تبیین قدم بردارند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اذعان کرد: شوراها مسئولیت سنگینی دارند، شوراها در کنار مطالبه‌گری باید در کنار مسئولین در زمینه تسهیلگری ها اقدام کنند.

وس با تاکید بر اینکه مرز در سیستان و بلوچستان دیگر یک تهدید نیست، گفت: ایجاد ارتباط هدفمند و هوشمندانه با کشورهای پاکستان، افغانستان، عمان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس با توجه به ظرفیت‌های کم نظیر و بی نظیر استان در دستور کار قرار دارد.

شریفی با اشاره به آغاز حرکت جهادی اخیر برای پیشرفت و توسعه استان تصریح کرد: شاهد رشد استان درحوزه کشاورزی، معادن، دامداری، غنی‌سازی ساحل و فراساحل هستیم.

انتهای پیام/