طرح تفصیلی و تفکیکی سایت ۱۵۰ هکتاری سراوان مصوب شد

زاهدان - معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تصویب طرح تفصیلی و تفکیکی سایت ۱۵۰ هکتاری طرح نهضت ملی سراوان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سکایی نیوز – سید مهدی میری در جلسه کمیسیون ماده پنج شهرستان سراوان افزود: تصویب این سایت نقش بسیار مهم و تاثیرگذار در روند عمرانی و توسعه پایدار شهری سراوان خواهد داشت.

 

وی تاکید کرد: جایگاه کمیسیون ماده پنج در استان کاملاً مشخص است لذا هر تصمیمی که در این کمیسیون گرفته می‌شود تمام اعضا و دستگاه‌های اجرایی موظف به اجرای کامل آن هستند .

 

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تاکنون ساخت ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در سراوان با پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد در حال انجام و همزمان برای یک‌هزار متقاضی دیگر نیز پرونده تشکیل شده است، افزود: تصویب اراضی مذکور نقش مهمی در اجرای هر چه سریعتر اجرای این طرح مهم ملی در این شهرستان مرزی دارد.

 

سید میری از تصویب ۱۱ مصوبه در کمیسیون ماده پنج سراوان در جلسه امروز خبر داد و گفت: تصویب طرح تفصیلی و تفکیکی سایت ۱۲ هکتاری شهر گشت از دیگر مصوبات مهم این جلسه بوده است.

 

انتهای خبر/