نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان شهادت مرزبانان سراوان را تسلیت گفتند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی مشترک شهادت پنج نفر از مرزبانان را در حادثه تروریستی برجک "مزه سر" هنگ مرزی سراوان تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – در پیام مشترک آیت الله مصطفی محامی و محمد کرمی آمده است: خبر تلخ شهادت تعدادی از نیروهای جان برکف مرزبانی فراجا در مرز سراوان موجب تأسف و تأثر گردید.
این پیام می‌افزاید: شهادت این غیورمردان در راه محافظت از مرزهای ایران اسلامی و مقابله با اشرار مسلح و جنایت‌کار، سندی بر مظلومیت نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح ماست.

در بخشی از پیام مشترک نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان ذکر شده است: توقع از فرماندهان فراجا و سایر نیروهای مسلح، شناسایی عاملان و آمران این جنایات و برخورد سخت و پشیمان‌کننده با آنهاست.
بخش پایانی این پیام می‌افزاید: اینجانبان ضمن تبریک و تسلیت شهادت جان‌برکفان مرزبانی فراجا به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده عزیز ایشان، نیروهای خدوم مرزبانی و مردم شهیدپرور سیستان‌وبلوچستان، برای بازماندگان، صبر جمیل و اجز جزیل و برای شهیدان عزیز علو درجات را از خداوند متعال مسألت می‌نماییم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا، گروهبان یکم “رضا برجی” که اعلام شده بود در حادثه تروریستی برجک “مزه سر” هنگ مرزی سراوان به شهادت رسیده، طی عملیات احیاء مجددا به لطف خدا به زندگی بازگشت.

اسامی شهدای مرزبان در سراوان به نام‌های گروهبانیکم شهید “حسین بادامکی”،گروهبانیکم شهید “علی غنی با تدبیر”، سرباز وظیفه شهید “محمد جمالزاده”،سرباز وظیفه شهید “یونس سیفی نژاد” و سرباز وظیفه شهید “ناصر حیدری” اعلام شد.

گفتنی است؛ حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش آنها برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند برجک مرزبانی “مزه سر” هنگ مرزی سراوان روبه رو شد که در این درگیری متاسفانه پنج نفر از مرزبانان عزیز ایران اسلامی مان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/