وحدت یکی از مهمترین ملزومات در مسیر انقلاب است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین ملزومات ما در مسیر انقلاب وحدت است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند هر کس که در پازل دشمن بازی کند چه بداند چه نداند عامل دشمن است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز– سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در همایش معتمدین، سران طوایف و علمای مناطق جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان ضمن ابراز خرسندی بابت حضور در جمع بزرگان این منطقه اظهارداشت: امروز میلاد کریمه اهل بیت و آغاز دهه کرامت است و در پایان این دهه نیز ولادت امام رضا(ع) ولی نعمت ما ایرانی هاست که این ایام را به شما تبریک می گویم.

وی افزود: همچنین در ایام آغاز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر هستیم که امیدواریم یادآوری این ایام یارای ما برای رسیدن به هدف در مسیر حرکت باشد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: از بدو پیدایش انسان در کره خاکی، جریان حق و باطل به صورت مداوم در مقابل هم قرار داشتند که البته نوع رویارویی از گذشته تا الان تفاوت هایی داشته است.

وی تاکید کرد: امروز نوع رویارویی و مقابله حق و باطل تفاوت های بسیاری زیادی با گذشته دارد؛ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و با مشخص شدن هویت انقلاب اسلامی ایران دشمنان با تمام توان در مقابل این انقلاب صف آرایی کرده و از هیچ ظرفیتی فروگذار نشدند.

سردار شفایی تصریح کرد: از فتنه های آغازین روزهای انقلاب، طراحی کودتا، حمله نظامی مستقیم، تهاجم فرهنگی، تحریم های اقتصادی و هر آنچه که در توان داشتند به کار گرفتند تا انقلاب را از پای در آورند.

وی تاکید کرد: روند دشمنی آنان استمرار داشت و در مقاطعی راهبرد آنان سرنگونی، در مقطعی مهار و در مقطعی نیز توقف نظام بود که هر بار شکست خوردند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: در سال ۱۴۰۱ اتفاقی در کشور ما رقم خورد و فتنه ای برنامه ریزی شد که در تاریخ بی سابقه بود؛ دشمن در این سال طراحی کرد و با تمام توان خود به میدان آمد تا به قول خود کار را تمام کند.

وی بیان کرد: دشمنان توان اقتصادی، فرهنگی، رسانه ای، نظامی و اطلاعاتی را به میدان آوردند و تمام این ظرفیت ها را علیه مردم ما به کار گرفت.

سردار شفایی تصریح کرد: دشمن در مواجهه با انقلاب اسلامی چند موضوع مهم را پیگیری کرد؛ دشمن با آگاهی نسبت به مشکلات اقتصادی بر این موضوع تمرکز کرد و بنا داشت تا با فشار سنگین اقتصادی مردم را نسبت به آینده ناامید و اختلاف و چند دستگی در کشور بوجود بیاورد.

وی افزود: دشمنان موضوع دیگر که بسیار برای آن تاکید داشتند و تلاش کردند تا آن را به ثمر برسانند منزوی کردن ایران در دنیا بود. همچنین موضوع دیگر که بسیار برای آن هزینه کردند نابسامان جلوه دادن فضای داخلی کشور و ایجاد بلوا در داخل بود که با استفاده از توان رسانه و جنگ نرم این موضوع را پیگیری کردند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم نتیجه تلاش های دشمنان و مزدوران آنان در داخل این است که با وجود مشکلات فراوان، ظرفیت های عظیمی شناخته و مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: دشمن در زمینه انزوا سازی انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت و رهبری مقام معظم رهبری شکست خورد و شما شاهد هستید که وضعیت و جایگاه ما در دنیا چیست؛ امروز رژیم کودک کش اسرائیل را مشاهده کنید که چگونه در انزوای داخلی و فشار نیروهای مقاومت قرار دارد.

سردار شفایی ادامه داد: در حوزه بی ثبات سازی و ایجاد نابسامانی داخلی نیز ما امروز بهترین وضعیت را در کشورهای منطقه داریم که امروز این فرصت بوجود آمده را ما باید قدر بدانیم و از آن بهترین استفاده را ببریم.

انتهای خبر/