استاندار سیستان و بلوچستان:

سفر رئیس جمهور به چابهار استانی نیست/این سفر برای بازدید، پیگیری و افتتاح پروژه‌ها خواهد بود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سفر رئیس جمهور به جنوب استان، سفر استانی نیست و تنها به منظور دیدار با نخست وزیر پاکستان، افتتاح بازارچه مرزی پیشین و افتتاح طرح‌های وزارت نیرو است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – محمد کرمی صبح امروز در تشریح برنامه سفر رئیس جمهور به جنوب سیستان و بلوچستان، در جمع خبرنگاران حاضر شد و افزود: یکی از اولویت‌های منطقه تأمین سریع آب آشامیدنی است که بلافاصله پس از افتتاح آب شیرین کن به صورت همزمان عملیات لوله گذاری نیز آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد: بلافاصله بعد از افتتاح آب شیرین کن به سمت منطقه پیشین حرکت خواهیم کرد و در نشست مشترک با نخست وزیر کشور پاکستان و تعدادی دیگر از وزرا، جلسات تخصصی تشکیل و در نهایت بازارچه مرزی مشترک پیشین به بهره برداری می‌رسد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه بازدید رئیس جمهور از پتروشیمی‌های در دست احداث جنوب استان را در برنامه داریم و همچنین بازدید از بخش‌های کشت و صنعت و شیلات نیز در دیگر برنامه‌های بخش بازدیدی رئیس جمهور است.

وی خاطرنشان کرد: در پایان نیز جلساتی با معتمدین و سرمایه‌گذاران برگزار خواهد شد.

کرمی با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور در آینده‌ای نه چندان دور، ادامه داد: این سفر صرفاً برای بازدید، پیگیری و افتتاح این پروژه‌ها خواهد بود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه اولویت اصلی استان، آب هست نشستی با حضور وزیر امور خارجه در رابطه با حقابه هیرمند در شامگاه گذشته در چابهار برگزار شده است.

انتهای خبر/