دکتر حبیب غزنوی:

بیش‌از ۲ هزار زوج به مرکز درمان ناباروری مولود زاهدان مراجعه کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: ۲ هزار و ۳۷۹ زوج نابارور پارسال برای درمان به مرکز درمان ناباروری مولود بیمارستان علی ابن ابی‌طالب (ع) این شهرستان مراجعه کردند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی میوز – دکتر حبیب غزنوی  در اینباره به خبرنگارما با بیان اینکه مرکز ناباروری مولود یک مرکز مجهز و فوق پیشرفته در جنوب شرق کشور است ، گفت : در این مرکز علاوه‌بر پذیرش بیماران سیستان و بلوچستان، پذیرش از استان های همجوار و کشورهای دیگر نیز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مرکز درمان ناباروری مولود زاهدان از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون بیش‌از ۲ هزار سیکل القاء تخمک گذاری و IUI و بیش از ۱۴۰۰ مورد IVF در این مرکز انجام شده گفت: میزان موفقیت بارداری در زوج‌های با مشکلات ناباروری در مرکز درمان ناباروری مولود زاهدان به طور میانگین ۴۰ درصد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: این مرکز تنها مرکز سطح سه دولتی زیر پوشش دانشگاه هست که با تمامی بیمه‌های پایه درمانی قرارداد دارد و در حال ارائه تمامی خدمات درمان ناباروری است.

وی از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به زوجین نابارور در حوزه دانشگاه خبر داد و اظهارداشت: پارسال در مجموع ۶۵ زوج نابارور جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه به بانک معرفی شدند.

غزنوی ادامه داد: زوج های نابارور می‌توانند در ساعت اداری، با مراجعه به دفتر امور بیماری‌های خاص نسبت به دریافت نامه جهت معرفی به بانک و بهره‌مندی از این خدمات اقدام کنند.

انتهای خبر/