سارق مسلح در دام پلیس خاش

فرمانده انتظامي سیستان و بلوچستان از دستگيري سارق مسلح و کشف یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری و مهمات مربوطه و کشف خودروی سرقتی در کمتر از 24 ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز _ سردار “دوستعلی جلیلیان” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان خاش، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس در این راستا با کار شبانه روزی صورت گرفته در نهایت متهم را شناسایی و در یک اقدام ضربتی وی را در مخفیگاهش طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.

 

سردار “جلیلیان” تصریح کرد : ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری با دو تیغه خشاب و ۹ عدد فشنگ مربوطه همراه با یک دستگاه خودروی پیکاپ سرقتی را کشف و ضبط کردند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خاتمه با اشاره به معرفی متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 

انتهای خبر/