عاملان تیراندازی در زابل به دام پلیس افتادند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان زابل توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – سردار دوستعلی جلیلیان بیان کرد : بدنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی به سمت خودروی یک شهروند در یکی از میادین اصلی شهرستان زابل، بلافاصله مأموران پلیس به محل اعزام شدند.

وی افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که ۲ نفر به دلیل اختلافات قبلی به سمت خودروی یک شهروند اقدام به تیراندازی کرده که علاوه‌بر ایجاد رعب و وحشت عمومی، موجب ایجاد خسارت به خودروی وی شده و سپس از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بلافاصله اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری متهمان متواری آغاز شد که در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته مخفیگاهشان در یکی از روستاهای حاشیه‌ای زابل شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه عاملان تیراندازی هدفشان را از این کار اختلافات قبلی عنوان کردند، گفت: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

سردار جلیلیان خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی به هیچ وجه اجازه نخواهد داد جامعه جولانگاه اوباش و مجرمان باشد و پلیس همواره با افرادیکه بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/