رستوران باغ کلبه چوبی زاهدان در آتش سوخت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان، گفت: رستوران باغ کلبه چوبی بولوار بهارستان زاهدان در آتش سوخت.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – ابراهیم شهریاری عصر امروز یکشنبه، در گفتگو با خبرنگاران، افزود: ساعت ۱۵و ۴۵ دقیقه عصر امروز، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان از حریق یک رستوران واقع در بولوار بهارستان این شهرستان مطلع و بلافاصله سه تیم اطفا حریق از نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان اظهار کرد: هنگام رسیدن آتش نشانان، شعله‌های آتش که آلاچیق‌های موجود در محوطه باز رستوران را در برگرفته بود، کاملاً شعله‌ور شده و دود زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.

شهریاری بیان کرد: آتش نشانان، بی درنگ پس از قطع گاز و برق رستوران به دو گروه تقسیم شدند و با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و لوله‌های آبدهی از چند جهت شعله‌های آتش را مهار و حریق را اطفا کردند.

رئیس آتش نشانی زاهدان با اشاره به اینکه در زمان وقوع حادثه، شهروندی در محل حضور نداشت، اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ گونه مصدومی نداشته و علت حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی زاهدان در دست بررسی است.

شایان ذکر است با توجه به وسعت حریق نیروهای اعزامی درخواست نیروی پشتیبان کردند و در مجموع شش خودروی اطفا حریق سبک و سنگین به همراه ۲۰ آتش نشان ظرف مدت یک ساعت موفق شدند آتش را مهار کنند.

انتهای خبر/