دستگیری آدم‌ربای تحت تعقیب در هیرمند

جانشین فرمانده انتظامی استان‌ سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل ربایش ۲ مرد جوان پس از یک ماه فرار در شهرستان هیرمند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس – سرهنگ مرتضی جوکار بیان کرد : در مورخ  ۲۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۲  در پی ربایش  ۲ مرد جوان در شهرستان هیرمند، با تهدید سلاح کلاش در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تلاش پلیس برای دستگیری این متهم تحت تعقیب ادامه داشت تا اینکه روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان به دست آمد.

وی افزود: در نهایت با تلاش شبانه روزی مأموران و انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه این آدم ربای تحت تعقیب در یکی روستاهای شهرستان شناسایی و متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از یک ماه  فرار دستگیر شد.

سرهنگ جوکار با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس در مقابله با هر گونه نا امنی تأکید و خاطر نشان هیچ عمل مجرمانه ای در سطح جامعه از سوی پلیس بی جواب نخواهد ماند و مأموران انتظامی قطعا مجرمان و قانون شکنان را دستگیر و به دست قانون خواهد سپرد.

دستگیری ۵ سارق به عنف تلفن همراه در زاهدان

سرهنگ جوکار در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی و در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف گوشی تلفن همراه در شهرستان زاهدان، موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان ، سرانجام  ۵ سارق حرفه ای در این زمینه شناسایی و طی  چند عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ جوکار تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به ۴ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، دو فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف مغازه و دو فقره سرقت به عنف خودرو، اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۷ دستگاه تلفن همراه مسروقه، مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی چاقو، قمه، اسپری فلفل و شوکر کشف شد.

انتهای پیام/