ظرفیت هفته بسیج فرصتی برای حمایت از فلسطین است

زاهدان- سکایی نیوز - فرمانده سپاه سلمان گفت: ظرفیت هفته بسیج فرصتی است تا از آن برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده نماییم.

به گزارش خبرنگار سکایی نیوز– همزمان با فرارسیدن هفته بسیج اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان سیستان و بلوچستان با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار کردند.

 

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این دیدار اظهار داشت: ایام پر برکت هفته بسیج را خدمت همه بسیجیان به خصوص بسیجیان استان سیستان و بلوچستان تبریک می گویم.

 

وی افزود: رویکرد برنامه های بسیج از سال گذشته بر مبنای سه محور می باشد که شامل جهاد خدمت، جهاد تبیین و جهاد امید آفرینی می باشد. ضرورت امروز کشور و استان به گونه ای است که ما باید تمام ظرفیت خود را در این سه محور خلاصه کنیم.

 

شفائی تصریح کرد: شعار امسال هفته بسیج در راستای امیدآفرینی است و ما در حوزه جهاد امیدآفرینی تمرکز خود را بر روایت پیشرفت ها گذاشته ایم؛ نظام اسلامی با همت تمامی مدافعان انقلاب اسلامی پیشرفت های چشمگیری داشته که از اذهان مردم ما به دور مانده و باید برای آنان روایت شود.

 

وی افزود: در مجموعه سپاه ۳۸ برنامه با محور امیدآفرینی و روایت موفقیت ها ساخته شده است؛ همچنین ۱۰۳ گروه برای روایت پیشرفت ها به مناطق هدف تحت عنوان راهیان پیشرفت اعزام شده اند.

 

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: ۴۳۶۳ نشست در بین اقشار مختلف در زمینه جهاد تبیین و نشست های روشنگری برگزار شده است؛ به طور کلی در زمینه جهاد تبیین سپاه استان در عرصه های فضای مجازی و فضای حقیقی با برگزاری نشست های روشنگری اقدام کرده است.

 

شفائی تصریح کرد: در عرصه جهاد خدمت نیز همه ظرفیت سپاه در استان بسیج شده است؛ فرمانده محترم کل سپاه نگاه بسیار ویژه ای به استان و رفع محرومیت ها دارند و مداوم پیگیر مسائل مختلف استان بوده اند.

 

وی افزود: با همت متولیان امر در سپاه سلمان مسائل استان به صورت تفکیک در همه شهرها، روستاها و محلات احصاء و اولیت بندی شده است؛ در کنار اقدامات سپاه استان تلاش شده تا از ظرفیت سایر رده ها مانند قرارگاه خاتم نیز بهره برداری بشود.

 

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: در زمینه تامین امنیت امروز سپاه سلمان ساختاری ارزشمند را در زمینه خدمت رسانی به مردم دارد که می تواند در خدمت مردم شریف استان باشد.

 

شفائی تصریح کرد: همزمانی هفته بسیج امسال با اتفاقات غزه باعث شد تا از این فرصت ارزشمند برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین استفاده نماییم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج از مردم، با مردم و برای مردم است و تلاش ما این است تا اقدامات ما توسط خود بسیجیان عزیز اجرا شود؛ امیدواریم امسال بتوانیم با قوت بیشتر اهداف و رسالتی که به ما ابلاغ شده را پیگیری نماییم.

 

انتهای خبر/