رشد همه جانبه استان در تمامی زمینه ها از جمله زیرساخت‌ باید دغدغه اصلی مدیران باشد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و گفت: تربیت فکری و مهارتی نسل جدید انقلاب بالاترین تکلیف مسئولان فرهنگی است.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز به نقل از روابط‌عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید سرزده از شرکت مخابرات سیستان و بلوچستان با اشاره به تغییر وظایف شرکت مخابرات اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائل در عرصه مخابراتی استان عدم توجیه مدیران استانی نسبت به تحولات و تغییرات پیش آمده در این حوزه است.

 

وی با اشاره به ذهنیت عمومی در سطح جامعه بیان داشت: هنگام به وجود آمدن مشکلات ارتباطی و مخابراتی؛ مسئولان و عامه همچنان شرکت مخابرات را مسئول می‌دانند، البته فرهنگ سازی در سطح نخبگانی برای آشنایی با عملکرد اصلی شرکت مخابرات در حال انجام است.

 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به مشکلات شرکت مخابرات در بخش زیرساخت‌ها با استفاده از ظرفیت‌های استان برای رفع این مشکلات، مسئولان استانداری و مجموعه‌های مختلف در کنار شرکت مخابرات خواهند بود.

 

وی در ادامه به تصمیمات اتخاذ شده برای تغییرات شرکت مخابرات در سال ۸۸ و اجرای نامناسب این تصمیمات که سبب کاستی‌هایی در ارائه خدمات به مشترکین گردیده است، اشاره کرد.

 

شریفی در ادامه با تاکید بر رفع مشکلات و رسیدگی به نارضایتی های عمومی که از وظایف حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری است، بر لزوم پیگیری نارضایتی های عمومی در زمینه های مختلف تاکید کرد‌.

 

وی در ادامه بیان داشت: نارضایتی‌هایی درحوزه مخابراتی وجود دارد که رفع این نواقص و کمبودها جزو اولویت‌هاست.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به تاثیر تقویت هویت ملی و اسلامی در ارائه خدمات اشاره کرد و افزود: وقتی نتوانیم احساس تعلق اجتماعی و احساس تقویت هویت ملی اسلامی در بین جامعه و نخبگان مان داشته باشیم، تقریباً نمی‌توانیم خدمات مورد نظر را در سبد اعتماد و رضایت عمومی بیاوریم.

 

وی بیان داشت: مباحث امید و ایمان، کلید واژه اعتماد و اخیرا موضوع استحاله فرهنگی از اهم فرمایشات مقام معظم رهبری در چند ماه اخیر است، که جزو اولویت‌های کاری ما در استان ‌می‌باشد.

 

شریفی تصریح کرد: همه افراد جامعه در یک پازل تعریف می‌شویم و در ایجاد امید، اعتماد و ارائه خدمات به عموم مردم نباید هیچ نگاه متعصبانه قومیتی، مذهبی و… وجود داشته باشد.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار اذعان کرد: استان سیستان و بلوچستان در مسیر توسعه قراردارد و به کسی اجازه نمی‌دهیم این قطار توسعه را کند یا متوقف بکند.

 

وی با تاکید بر غلبه اشتراکات بر اختلافات در سطح جامعه تصریح کرد: دامن زدن به مسائل اختلافی بزرگترین خیانت به خودمان و مردم استان است.

 

شریفی با انتقاد از اینکه هزینه تمام شده یک پروژه در این استان بیشتر از بقیه استان‌ها است، اذعان کرد: هزینه تمام شده مدیریت استان به مراتب از هزینه واقعی، بالاتر می باشد و باید این مسئله را بپذیریم و بدون تعصب با وحدت و همراهی همه اقشار برای حل این مسئله اقدام کنیم.

 

انتهای خبر/