در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد

۵۰ دستگاه ماشین مجهز به دیزل ژنراتور توزیع برق سیستان و بلوچستان جهت برگزاری انتخابات آماده هستند

زاهدان -مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان ضمن آمادگی کامل تیم های عملیاتی این شرکت جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم انتخابات، گفت: ۵۰ دستگاه ماشین مجهز به دیزل ژنراتور سیار توزیع برق این استان جهت برگزاری انتخابات پیش رو در سطح منطقه آماده هستند.

مهندس محمد رئیسی در گفتگو با خبرنگار سکایی نیوز اظهار داشت: تمامی تیم‌های عملیاتی این شرکت در روز هشتم تیر ماه ۱۴۰۳ به صورت آماده باش کامل بوده و تمام توان خود را برای انجام انتخاباتی باشکوه بدون مشکل برق به کار می‌گیرند.

 

وی ادامه داد: لغو تمامی مرخصی های کارکنان این شرکت از قبل تا پایان انتخابات، استفاده از مولدهای اضطراری و بازدید از مراکز برگزاری انتخابات، برگزاری نشست ها و جلسات توجیهی، کنترل و سرویس شبکه های توزیع از جمله اقدامات در نظرگرفته شده برای تامین برق پایدار روز انتخابات است.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کارکنان این شرکت علاوه بر حضور با شکوه در انتخابات تامین کننده برق پایدار مراکز انتخاباتی نیز هستند، گفت: تمامی نیروهای ستادی، مدیریتی، گروه‌های حراستی و عملیاتی با ناوگان مجهز به منظور حفاظت از تاسیسات توزیع برق و رفع معایب احتمالی در صورت بروز حوادث فنی آماده هستند.

 

رئیسی تصریح کرد: به‌ منظور حفظ ایمنی، رعایت حریم شبکه‌های توزیع برق و پیشگیری از وقوع حوادث جانی و مالی به همشهریان محترم، خواهشمند است ستادهای تبلیغاتی در نصب هرگونه بنر، تابلوهای تبلیغاتی، پوستر و عکس بر روی تجهیزات مربوط به شرکت توزیع برق این استان اعم از پایه‌های بتونی، چوبی و فلزی روشنایی معابر و تابلوهای برق توزیع هوایی و زمینی اجتناب کنند.

 

وی اظهار داشت: شماره تلفن ۱۲۱ اتفاقات شرکت توزیع نیروی برق این استان، روز برگزاری انتخابات علاوه بر رفع مشکلات مردم به صورت ویژه پاسخگوی حوادث برق خاص شعب انتخاباتی و مراکز مرتبط است.

 

انتهای خبر/