فرماندار کنارک: اطلاع رسانی عملکرد دولت بهترین جهاد تبیین است

چابهار _سکایی نیوز_ فرماندار کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جهاد تبیین پرتکرارترین و مهمترین کلیدواژه در سخنان رهبر معظم انقلاب است، گفت: اطلاع‌رسانی عملکرد دولت و حضور پررنگ در انتخابات بهترین جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار سکایی نیوز _ عبدالغفور حوت در جلسه قرارگاه جهاد تبیین شهرستان کنارک با اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین اظهار کرد: جهاد تبیین به معنای آن است که دستگاه‌های اجرایی مردم را در جریان کارهای انجام شده در بخش‌های مختلف قرار دهند.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بیان کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است و باید همه مدیران تمام تلاش خود را برای مشارکت حداکثری مردم به کار ببرند.
فرماندار کنارک ادامه داد: تمام دستگاه‌های اجرایی ملزم به انعکاس عمکرد دولت هستند و حضور در بین مردم و بررسی مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها از جمله وظایف قطعی مدیران است.
وی با بیان اینکه در سه سال گذشته در بخش‌های مختلف کنارک کارهای مهمی انجام شده است، افزود: کاستی‌هایی وجود دارد ولی باید تلاش کنیم این کاستی‌ها به حداقل برسد.

 

انتهای خبر/