فعالیت بیش از ۳۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین برای ساخت بزرگراه در محورهای شمال سیستان و بلوچستان

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان از فعالیت بیش از ۳۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین برای ساخت بزرگراه در محورهای تحت پوشش این اداره کل خبر داد.

به گزارش سکایی نیوز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان، عطاء اله اکبری امروز در بازدید از ساخت بزرگراه در محورهای زاهدان -زابل و زاهدان- بیرجند بیان کرد : این اداره کل به تعهدی که به مردم داده است پایبند بوده و با تمام توان تلاش سعی دارد عقب ماندگی تاریخی استان را در حوزه داشتن بزرگراه جبران نماید.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین خواسته های مردم استان سیستان و بلوچستان توسعه بزرگراه بوده چرا که راه لازمه توسعه این منطقه است، ادامه داد: از ابتدای سالجاری با وجود ماه مبارک رمضان تمامی ۱۱ کارگاه راه سازی استان فعال شد.

وی ادامه داد: همچنین این اداره کل در ۲۰ روز اخیر با ظرفیت مناسب یعنی بیش از ۳۵۰ دستگاه ماشین آلات روی تعهد خود تمرکز کرده است بطوری که امید می رود در سالجاری و سال آینده ۲ شهر نصرت آباد و زابل به صورت دوبانده به زاهدان متصل شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد: همچنین پل شیله نیز در اولویت بهره برداری این اداره کل قرار دارد.

اکبری تصریح کرد: این اداره کل هم اکنون در ۱۰۰ کیلومتر از محورهای حوزه شمال استان در حال ساخت بزرگراه است و بزودی ۶۰ کیلومتر دیگر نیز به سطح افزوده خواهد شد و این مهم تا تکمیل شبکه بزرگراهی درون و بیرون استانی ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: خدمت به این سرزمین و مردمان صبور آن افتخار ماست از این رو با همه سختی های پیش رو به ویژه کمبود اعتبارات در این مسیر سخت، پر تلاش حرکت خواهیم کرد تا بتوانیم امسال بخشی مهمی از محورها به صورت دوبانده آماده بهره برداری شود.

انتخاب خبر/