خبرنگاران تاثیر بسزایی در روایت صادقانه رویدادهای جامعه دارند

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران تاثیر بسزایی در روایت صادقانه رویدادها و انعکاس حقایق در جامعه دارند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز _ پوریا یاسینی درخصوص نقش خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران نقش بسیار مهم و حساسی در جامعه دارند، آن‌ها به عنوان پاسخگوی اطلاعات و خبر هستند و با تلاش برای گسترش دانش و آگاهی عمومی، به ترویج دموکراسی و افزایش شفافیت کمک می‌کنند.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان افزود: روز خبرنگار به عنوان یک فرصت برای تقدیر از زحمات و تلاش‌های خبرنگاران در رسیدن به حقیقت و اطلاع‌رسانی صحیح است.

 

وی با بیان اینکه خبرنگاران نقش بسیار مهمی در جامعه دارند، اضافه کرد: آنان با حضور در صحنه‌های مختلف، اطلاعات صحیح و دقیق را به مردم منتقل و در جریان قضایای جامعه قرار می‌دهند.

 

یاسینی گفت: روز خبرنگار فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمت این قشر تاثیرگذار بی ادعا است، همچنین، این روز فرصتی است تا به مسائل و مشکلاتی که خبرنگاران با آن‌ها مواجه هستند، توجه کنیم.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان ضمن تشکر و قدردانی از خبرنگاران بیان کرد: با تلاش‌های رسانه‌ها، می‌توانیم به جامعه‌ای آگاه و پویا دست یابیم، خبرنگاران تاثیر بسزایی در روایت صادقانه رویدادها و انعکاس حقایق در جامعه دارند.

 

انتهای پیام/