درجه سرداری شهید «ملاشاهی» به خانواده‌اش‌ اهدا شد

درجه سرداری شهید «ملاشاهی» به خانواده‌اش‌ اهدا شد فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با حضور در منزل شهید مهدی ملاشاهی زارع درجه سرتیپ دومی این شهید عزیز را به خانواده ایشان اهدا کرد.

سردار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز با حضور در منزل شهید «مهدی ملاشاهی زارع» درجه سرتیپ دومی این شهید را به خانواده ایشان اهدا کرد.

سردار شفائی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در منزل این شهید اظهار داشت: ما هنوز فقدان و جای خالی این شهید عزیز را در مجموعه سپاه سلمان احساس می‌کنیم و یاد و خاطره این شهید از اذهان ما پاک نخواهد شد.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: شهادت شهید ملاشاهی زارع سندی دیگر از جنایات گروهک تروریستی “جند الشیطان” بود که تا به ابد بر دامن آنها خواهد ماند.

وی افزود: شهادت یک توفیق الهی است که بر هر فرد و خانواده‌ای اعطا نمی‌شود. شهادت به تعبیر مقام معظم رهبری یک مرگ تجارت گونه است؛ انسان هستی دنیوی خود را می‌دهد و در ازای آن بهترین‌ها را به دست بیاورد.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: وعده الهی حق است و همانگونه که خداوند فرموده اند شهدا زنده اند و نزد خدا با شادی روزی می خورند. بهشت به بها داده می‌شود و قطعاً صبر و بردباری شما خانواده معظم شهدا موجب عاقبت بخیری شما خواهد شد.

سردار شهید مهدی ملاشاهی زارع سوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ هنگام بازگشت از محل کار به منزل به همراه یک نیروی بسیجی در خودرو مورد حمله ناجوانمردانه اعضای گروهک قرار گرفته و در ماشین شخصی خود به درجه والای شهادت نائل آمد.

انتهای خبر/