در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

عدم صدورمجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول فاقد معافیت تحصیل

معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان سیستان و بلوچستان از عدم صدور مجوز خروج از کشور براي دانشجويان مشمول فاقد معافيت تحصيل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز– سرهنگ فرهاد تیموری در اینباره به خبرنگار ما گفت: با توجه به در پیش بودن ایام محرم و مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تقاضای مشمولان دانشجو برای دریافت مجوز خروج از کشور به صورت غیرحضوری و اینترنتی افزایش می یابد، از این روکلیه افراد متقاضی می بایست قبل از ثبت و ارائه درخواست مجوز خروج از کشور از صدور معافیت تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند.

 

وی گفت : مشمولان دانشجو می بایست با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک انتظامی به نشانی sakha.epolice.ir نسبت به ثبت درخواست  معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.

 

سرهنگ تیموری افزود: درصورتی که سنوات مجاز تحصیلی دانشجویان به اتمام رسیده است و هنوز موفق به فارغ التحصیلی نشده اند، با موافقت کمیسیون موارد خاص دانشگاه مربوطه می توانند از طریق  دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) درخواست سنوات ارفاقی خود را ثبت کنند.

 

وی تاکید کرد : در صورت عدم ثبت معافیت تحصیلی دانشجویان در سامانه وظیفه عمومی و یا عدم تعیین تکلیف سنوات تحصیلی و اخذ مجوز،این مشمولان مجاز به خروج از کشور نیستند.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به زمان باقی مانده تا این ایام از دانشجویان تقاضا می شود هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی خود اقدام کنند تا در زمان اوج درخواست ها با چالش مواجه نشوند.

 

انتهای خبر/