پیکر مطهر ۲ شهید کلانتری ۱۶ زاهدان تشییع شد

پیکر مطهر شهید ستوانسوم "علیرضا کیخا" و سرباز وظیفه اهل سنت "مبین رشیدی" با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم در زاهدان تشییع شد.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید ستوانسوم “علیرضا کیخا” و سرباز وظیفه اهل سنت “مبین رشیدی” از شهدای مدافع امنیت با همراهی مردم شهید پرور سیستان و بلوچستان و مسوولان در محل کلانتری ۱۶ کوی شهداء برگزار و پس از اقامه نماز در مقابل این کلانتری برای خاکسپاری به سمت گلزار شهدای این شهرستان رهسپار شدند.

به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛ از چهار تروریستی که به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کردند چهار قبضه سلاح جنگی، هفت عدد نارنجک و چند جلیقه انتحاری کشف شد.

سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: صبح دیروز شنبه هفدهم تیرماه تعدادی تروریست مسلح در پوشش ارباب رجوع قصد ورود به محوطه اصلی کلانتری ۱۶ را داشتند که با هوشیاری سرباز وظیفه نگهبان درب اصلی مقر انتظامی، تروریست ها در اقدام اولیه خود جهت ورود به محوطه اصلی کلانتری ناکام ماندند و در همان لحظات ابتدایی درگیری با ماموران انتظامی یک نفر از تروریست ها به هلاکت می رسد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با حضور مقتدرانه ماموران پلیس مستقر در مقر انتظامی و پس از ناکامی تروریست ها در ورود به محوطه اصلی کلانتری، مهاجمان مسلح وارد برجک نگهبانی کلانتری شده و اقدام به تیراندازی کورکورانه به اطراف و درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی و انتظامی می کنند.

وی تصریح کرد: در این حمله تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان ۲ نفر از همکاران انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند و هر چهار تروریست مسلح نیز به هلاکت رسیدند.

انتهای خبر/