حضور نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان و استاندار در منزل یکی از شهدای واقعه هشتم مهرماه زاهدان

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان و استاندار در منزل یکی از شهدای اهل تشیع واقعه هشتم مهرماه زاهدان حضور و از خانواده این شهید دلجویی نمودند.

به گزارش گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز به نقل از روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سیستان و بلوچستان،آیت‌الله مصطفی محامی نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان با حضور در منزل خانواده شهید علیرضا عاقلی به دلجویی و ادای احترام به این عزیزان پرداخت.

در ابتدای این دیدار مادر شهید علیرضا عاقلی به بیان نحوه شهادت فرزند خود پرداخت و گفت: شهید ساعت۱۹:۰۰ روز جمعه هشتم مهرماه و هنگام بازگشت از محل کار در خودروی یکی از همکاران و هنگام عبور از محدوده خیابان خیام زاهدان از پشت با تیراندازی افراد ناشناس مواجه می‌شوند.

وی ادامه داد: بر اثر تیراندازی این افراد ناشناس ابتدا دوست شهید زخمی می‌شود و با ادامه تیراندازی‌ها نیز در نهایت تیر به شهید علیرضا عاقلی اصابت کرده و منجر به شهادت ایشان می‌شود.

مادر شهید علیرضا عاقلی گفت: فرزند من در هیچ اجتماع یا صحنه درگیری حاضر نبوده و مشخص نیست که ضاربان با چه هدفی اقدام به تیر اندازی کرده‌اند.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان نیز عنوان داشت: همه خانواده‌های شهدا خواستار رسیدگی درست به پرونده جهت اجرای عدالت اسلامی هستند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش‌ها شهید علیرضا عاقلی و برخی از شهدای دیگر در مکان‌هایی خارج از عیدگاه آن هم در ساعات اولیه شب مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند که باید مشخص شود چه کسانی در این جهت طرح‌ریزی داشته‌اند و به مجازات اعمال خود برسند.