در گفتگو با سکایی نیوز مطرح شد :

درخشش سیستان و بلوچستان در جشنواره ملی کارفرمایان سلامت محور و خانه های بهداشت کارگری

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: منتخبین این استان با قرار گرفتن در بین برترین ها، در سیزدهمین جشنواره ملّی تجلیل از کارفرمایان سلامت‌محور، خانه‌های بهداشت کارگری برتر و اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه‌شدگان خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری سکایی نیوز – خلیل‌احمد سلامی در تکمیل این خبر به خبرنگار ما گفت: در آیین سیزدهمین جشنواره ملّی تجلیل از کارفرمایان سلامت‌محور، خانه‌های بهداشت کارگری برتر و اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه‌شدگان که با حضور مقام عالی وزارت متبوع و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در شرکت سایپا دیزل برگزار شد، خانه بهداشت کارگری شرکت صنایع سیمان خاش، « خانه بهداشت کارگری » برتر کشور شد.

وی افزود: شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه‌شدگان سیستان و بلوچستان نیز توانست در جمع برترین های کشور قرار گیرد. هم‌چنین در بخش کارفرمایان سلامت محور، آقایان اسد اسلامی از موسسه جهاد نصر قرارگاه خاتم الانبیا و محمد خدابخشی از کارخانه آرد کنگان شایسته تقدیر شناخته شدند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با تبریک کسب این دو عنوان مهم ملی به جامعه کار و تولید استان، اظهار داشت: دستیابی به این عناوین در تقویت رویکرد برنامه‌های اداره کل متبوع و دستگاه های همکار در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روانی اجتماعی جامعه هدف تاثیرگذار است .

سلامی گفت: کارگران نیروی محرکه اقتصاد کشور هستند و اهتمام ما بر این است تا برای ارتقای سطح معیشت و کاهش مشکلات آنها گام برداریم.

وی افزود: هم اینک در استان، ۵۳ خانه بهداشت کارگری و ۳۳ ایستگاه بهگر در واحد‌های تولیدی به کارگران در راستای وظایف و مسئولیت های محوله خدمات ارائه می‌کنند.

 

انتهای پیام/