فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: وحدت رمز موفقیت انقلاب در فتنه‌هاست

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین دلایل که باعث شد انقلاب با قدرت به مسیر خود ادامه دهد و در قبال فتنه‌ها پیروز بیرون بیاید مساله وحدت بود.

به گزارش سکایی نیوز – سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی روز سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان خاش بیان کرد: امروز ما باید بیش از گذشته نسبت به بنیانگذار جمهوری اسلامی معرفت پیدا کنیم تا بتوانیم مسیر ارزشمند انقلاب را پیش ببریم.

وی افزود: روزی در خفقان رژیم شاهنشاهی مردم نجیب ایران اسلامی در تنگنا بودند و سیستم حاکمیت به گونه‌ای با اعتراضات برخورد کرده بود که هیچ‌کس جرأت سخن گفتن نداشت.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: در این شرایط امام عزیز با دیانت و اعتقاد عمیق خود به صحنه آمد و گام به گام نهضت خود را پیش برد و علی رغم همه بد عهدی هایی که در مسیر دیده بود متوقف نشد.

وی تصریح کرد: زمانی که اولین جرقه های انقلاب رقم خورد و رژیم شاهنشاهی ترس را احساس کرد، امام را تبعید کرد؛ اما امام خسته و ناامید نشد و با عنایت خداوند و همراهی مردم در سال ۵۷ نهضت خود را به پیروزی رساند.

سردار شفائی افزود: دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دست از دشمنی و ضربه زدن بر نداشتند و با دسیسه های مختلف فتنه های مختلفی را علیه نهضت امام به راه انداختند اما اعتقادات، باورها و دیانت امام خمینی رحمت الله علیه باعث شد تا فتنه های مختلف شکست بخورد و مسیر انقلاب امتداد پیدا کند.

وی اظهارداشت: پس از رحلت امام خمینی رحمت الله علیه نیز فرزند خلف ایشان یعنی امام خامنه‌ای عزیز مسیر را با قدرت و اعتقادات راسخ ادامه داد و امروز می بینید که دشمنان و فتنه های آنان هربار با شکست روبرو شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در طول مبارزات و حیات طیبه انقلاب اسلامی یکی از مهمترین دلایل که باعث شد انقلاب با قدرت به مسیر خود ادامه دهد و در قبال فتنه ها پیروز بیرون بیاید مساله وحدت بود.

وی افزود: دشمن در سال گذشته با تمام توان همه ظرفیت خود را به میدان آورد تا انقلاب را با مشکل روبرو کند اما باز هم تیر آن ها به سنگ خورد. امروز همه متولیان اجرایی کشور تلاششان بر این است تا مشکلات کشور را حل کنند؛ رمز موفقیت در این است که باید فضای همدلی را در کشور بیشتر کنیم.

سردار شفائی تاکید کرد: مسیر انقلاب اسلامی با اقتدار پیش خواهد رفت و متوقف نخواهد شد؛ اگر کسی راه خود را از مسیر جدا کند خود متضرر خواهد شد. ما پاسداران انقلاب اسلامی فدائیان ملت هستیم و تا نفس می کشیم نخواهیم گذاشت کسی آهنگ حرکت این انقلاب را متوقف کند.

وی خاطرنشان کرد: امروز در عرصه های مختلف نیروهای مسلح در میدان هستند و مردم انقلابی ایران را تنها نخواهند گذاشت.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی تکریم و سرتیپ دوم پاسدار احمد مالدار به عنوان فرمانده سپاه شهرستان خاش معارفه شد.

انتهای پیام/