پیشرفت ۹۵ درصدی واحدهای در حال اجرای مسکن روستایی زهک

زاهدان _ سکایی نیوز _ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت : سهمیه مسکن روستایی شهرستان زهک در این مرحله 297 واحد است که برای ساخت 150 واحد آن انعقاد قرارداد صورت گرفته است و کارساخت 143 واحد شروع شده است و در مرحل فنداسیون، سقف، درب و پنجره و نازک کاری قرار دارند.

به گزارش سکایی نیوز دکتر بیک مداح بیان کرد : این واحد ها در یک طبقه و با زیربنای ۶۷ تا ۸۳ مترمربع ساخته می شود که در یک ماه آینده تعداد ۱۰ واحد آن تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می شود.

وی افزود : تسهیلات این واحد ها به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان است و به متقاضیانی در سالهای قبل کمتر از این میزان تسهیلات دریافت کرده اند نیز متمم تعلق می گیرد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ادامه داد: طی تفاهم نامه ۲ جانبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان زهک ۲۱ واحد ویژه مدد جویان کمیته امداد در قالب این طرح ساخته می شود .

بیک مداح گفت: در این تفاهم نامه که در سطح کشور برنامه ساخت ۳۰ هزار واحد را دارد، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان بلاعوض از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) به این ۲۱ واحد مددجویان تخصیص یافته است .

 

انتهای خبر/