آتش سوزی کتابخانه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر ارتباطی با شرکت توزیع برق ندارد

زاهدان _ سکایی نیوز _ مدیر امور برق ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هیچ گونه مشکلی روی خط دانشکده علوم پزشکی این شهرستان وجود نداشته و آتش سوزی کتابخانه این دانشکده ارتباطی با شرکت توزیع برق ندارد.

ابراهیم سلیمانی روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سکایی نیوز با اشاره به انتشار خبری مبنی بر گرمای شدید هوا و افت ولتاژ برق باعث آتش سوزی در دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر شد، بیان کرد: خط این دانشکده اختصاصی بوده و عملا نگهداری، سرویس و تمامی ارتباطات شبکه برق این دانشکده اختصاص به این دانشکده داشته و ارتباطی با شرکت توزیع برق ندارد.

وی ادامه داد: همچنین خط شبکه برق این دانشکده از خط بیمارستان ایرانشهر تغذیه می‌کند که با توجه به حساسیت این خط هیچ گونه مشکلی بابت تامین برق پایدار و مطمئن آن وجود ندارد.

مدیر امور برق ایرانشهر گفت: شهروندان در صورت بروز هر گونه خاموشی یا خسارت به شبکه برق موارد را از طریق سامانه ۱۲۱ یا اپلیکشن برق من ثبت و پیگیری کنند.

دکتر پیک فلک دیروز ۱۸ تیر در تشریح وقوع سانحه آتش سوزی در دانشکده پزشکی ایرانشهر، بیان کرد: متاسفانه به علت گرمای شدید هوا و افت ولتاژ برق سالن کتابخانه در بیمارستان دچار حریق شد.

وی افزود: این آتش سوزی که تمام طبقه سوم را فرا گرفته بود با اقدام به موقع آتش‌نشانان مهار و از سرایت آتش به سایر طبقات جلوگیری شد.

 

انتهای خبر/