سیستان و بلوچستان فردا سه‌شنبه بارانی می‌شود

سیستان و بلوچستان فردا سه‌شنبه بارانی می‌شود

رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان گفت: با ورود سامانه بارشی به استان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و احتمال بارش...

به گزارش سکایی نیوز - علی ملاشاهی در تکمیل این خبر به خبرنگارما گفت: عمده فعالیت این سامانه در نیمه شمالی و جنوب شرق سیستان و بلوچستان بویژه برای زاهدان، خاش، تفتان، میرجاوه و نیمروز پیش‌بینی می‌شود.


وی تصریح کرد: احتمال جاری شدن روان آب و آبگرفتگی موقتی و محدود معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها همچنین لغزندگی جاده‌ها و کاهش موقتی دما وجود دارد.


رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان گفت: در سفرهای برون شهری و در فعالیت‌های کوهنوردی احتیاط و از اسکان و تردد در حاشیه و بستر مسیل‌ها خودداری شود.


وی بیان کرد: براساس بررسی آخرین تصاویر ماهواره و نقشه‌های پیش‌یابی آسمان سیستان و بلوچستان صاف تا قسمتی ابری، در شمال و نوار شرقی استان به تدریج از شدت وزش باد کاسته خواهد شد.


ملاشاهی افزود: از ظهر امروز دوشنبه تا چهارشنبه در شمال و شمال غرب سیستان و بلوچستان وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک انتظار می‌رود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر